Wiosenne hity ubraniowe - wersja na 2022 rok

Wiosenne hity ubraniowe - wersja na 2022 rok

Wiosna jak zwykle zaskakuje nas różnorodnymi barwami oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami. Kluczowe okazują się konkretne elementy garderoby, ale też dodatki. Nie mamy wątpliwości, że będziesz zadowolony z poniższych rozwiązań. Jednak my stawiamy na oryginalne, pomysłowe opcje, które sprawią, że Twoja stylizacja osiągnie zdecydowanie wyższy poziom. Chcesz dowiedzieć się więcej? Do roboty!

Pas smokingowy jako niezwykle ciekawe urozmaicenie

Wiemy, że możesz być odrobinę zdziwiony, ale pasy smokingowe nie są dedykowane jedynie mężczyznom i eleganckim stylizacjom. W modzie chodzi przecież o to, aby kombinować. No właśnie - zatem kombinujmy, osiągając przy tym jak najlepsze efekty. Pasy smokingowe oczywiście wyglądają doskonale z koszulami, ale też przykładowo w towarzystwie koszulki. No i nie zapominajmy o marynarce. Marynarka stanowi niezastąpioną część całego outfitu. Zresztą, ciężko wyobrazić sobie szafę bez choć jednej marynarki. Take eleganckie ubrania przydają się na co dzień, podczas odświętnych okazji, ale też w trakcie spotkań oficjalnych. Kobieta nie musi powielać utartych kanonów, a przecierać własne szlaki, co staje się bardzo wartościowe. Sama zadecyduj o swoim stylu oraz prezencji.

Luźne bluzy nigdy nie wychodzą z mody

Naszym zdaniem luźne bluzy damskie to także obowiązkowy element garderoby na wiosnę. Błyskawicznie wyciągniesz ją z szafy i założysz podczas chłodniejszego wieczora. Dobrze jest mieć również ocieplaną bluzę od środka, która ochroni nas przed zimnem. Pamiętajmy, że wiosna zwiastuje lato, ale nie równa się z gorącą, parną pogodą. Słońce bywa tutaj zdradliwe, dlatego uważaj, aby nie nabyć przypadkiem jakiejś choroby. Tego stanowczo nie chcemy. Do luźnych bluz idealnie pasują też spodnie dresowe. Zwróć uwagę na ocieplane wersje, będące jednocześnie częścią całej stylizacji. Luźno nie oznacza przecież nijak. Możesz wyglądać modnie, a do tego czuć się niezwykle wygodnie we własnej skórze. Po prostu spróbuj sama rozmaitych opcji.

Co powiesz na uniwersalne adidasy?

Trampki czy adidasy zawsze prezentują się wyśmienicie praktycznie przy każdej stylizacji. Jeżeli preferujesz dany typ butów bardziej niż choćby szpilki, jesteś w dobrym miejscu. Zachęcamy jednak, aby kupować markowe warianty, o ile oczywiście posiadasz dostateczną ilość pieniędzy. Chodzi nam tutaj o utrzymanie jak najwyższej jakości, co nie jest zazwyczaj najprostsze. Istnieje mnóstwo firm, oferujących podróbki. My natomiast z pewnością chcemy tego uniknąć. Właśnie dlatego polecamy Ci oryginały.