Czego nie może zabraknąć w twojej szafie?

Czego nie może zabraknąć w twojej szafie?

Zima to dobry czas na porządki w garderobie. Warto sprawdzić, które ubrania jeszcze się przydadzą, a z których lepiej jest już zrezygnować. Pamiętaj, że jeśli masz ubrania w dobrym stanie, które już raczej ci nie posłużą, warto je sprzedać albo oddać potrzebującym. To rozwiązanie z korzyścią dla obu stron. Ty uprzątniesz szafę i zachowasz się ekologicznie, a druga osoba zyska nowe ubranie. Tym razem jednak nie będziemy skupiać się stricte na porządkach, a na tym, co takiego powinno znaleźć się w twojej szafie w nadchodzącym sezonie.

Eleganckie bluzki do pracy. Jakie modele i kolory będą dobrym wyborem?

Niezależnie od pory roku, w wielu miejscach pracy nadal obowiązuje ścisły dress code. Często określa on, w jaki sposób trzeba prezentować się w biurze. Najczęściej jego podstawę stanowią eleganckie ubrania, takie jak eleganckie bluzki. Warto mieć je w swojej szafie w wystarczającej ilości! W jakich powinny być kolorach? Skoro zależy nam na elegancji i prostocie, z całą pewnością sprawdzą się spokojne odcienie, takie jak biel, szary czy ponadczasowa czerń. Ten kolor dopasujesz do każdego stylu! Warto jednak pamiętać, że elegancja to nie tylko i wyłącznie takie kolory. Wybrać można też elegancki i klasyczny fiolet, bordo czy butelkową zieleń. W ten sposób zdecydowanie przełamie się rutynę i doda się do swojej stylizacji coś unikatowego.

Ponadczasowa spódnica do pracy i na co dzień

Skoro wyjaśniliśmy już kwestię górnej części stylizacji, warto zastanowić się nad dołem. Do wyboru są zarówno spodnie, jak i spódnice. Dziś jednak skupimy się na tych drugich. Eleganckie spódnice damskie pasować będą na każdą okazję. Aby stworzyć stylizację na co dzień, wystarczy zestawić je ze zwykłą koszulką w stylu t-shirt. Jeśli jednak chce się mieć look na przykład do pracy w biurze, wtedy można założyć sweterek wysokiej jakości, albo elegancką bluzkę. Niemniej jednak klasyczna spódnica to z reguły taka, która na fason midi i prosty krój. Najlepiej też w stonowanej kolorystyce. Wtedy sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na biznesowe spotkanie z klientem. Warto mieć przynajmniej jedną taką spódnicę.

Sukienki w wersji plus size

A czego szukać, gdy potrzebuje się eleganckich ubrań w wersji plus size? Najlepszym wyborem na pewno będą sukienki plus size. Do wyboru jest obecnie wiele różnych wariantów. Także tutaj, chcąc aby była to sukienka elegancka i na każdą większą okazję, warto zwrócić szczególną okazję na jej odcień, a także fason. Ten midi na pewno będzie najlepszym wyborem i będzie w sam raz.